Služby

V pneuservisu pro osobní a dodávkové automobily jsme vybaveni špičkovými stroji Twin-Busch, na kterých je možné přezoutí a vyvážení všech běžně dostupných pneumatik od 12" do 28". Zouvačka je vybavena dvěmi pomocnými rameny a proto dokážeme přezout nízkoprofilové, různé tuningové a dojezdové pneumatiky. Vyvažovačka je vybavena automatickým načítáním potřebných hodnot a přesným ukazatelem kam umístit závaží. Máme adapter na vyvažování kol bez středového otvoru. Postaráme se o Vaše zimní nebo letní kola/pneu, na které máme připraveno dostatek suchého, chladného a temného skladovacího prostoru. Pro případ defektu Vaší pneumatiky jsme vybaveni různými druhy záplat, hříbků a knotů.

Nákladní mobilní pneuservis je umístěn v dodávkovém vozidle Renault Master a je vybaven zouvačkou Twin-Busch pro kola od 14" do 24" a průměru 1200 mm. Pro kola většího průměru je vozidlo vybaveno speciálními montážními pákami. Dále je ve vozidle namontován výkonný kompresor, který dodává dostatečné množství stlačeného vzduchu pro pneumatický zvedák, utahovačku o síle 3800 Nm a nahuštění pneumatik. Elektrickou energii dodává benzinová elektrocentrála, nebo je možné napojení na elektrický rozvod u zákazníka. Pro zákazníky požadující huštění dusíkem jsme vybaveni plynem PNEUMIX. 

Nabízíme

Prodej pneumatik, alu i plechových disků pro osobní, dodávkové a nákladní automobily. Opravy defektů, obnovení dezénových drážek, huštění plynem PNEUMIX, sezonní uskladnění osobních i nákladních kol/pneumatik. 

Další služby

Prodej náhradních dílů a akumulátorů pro osobní,nákladní a přípojná vozidla. Drobné opravy vozidel.